Sindicatul Național

al Lucrătorilor de Penitenciare

Actualizari procedura concurs - liste nominale serii testari

JobTest

 

Pe pagina ANP au fost postate noi liste nominale de candidati, pe serii, pentru cele trei centre de testari psihologice. Listele organizeaza candidatii in ordine alfabetica si urmaresc un algoritm de doua serii zilnic. 

 

Comentarii  

+1 #21 Magda 07-06-2016 01:01
Pe ce dată susțin testul psihologic asistenții medicali. Măcar cu aproximație. Vă mulțumesc.
Citat
+1 #20 Carmen 03-06-2016 10:09
Listele pentru Iasi sunt cu prograamarile pâă la data de 06.05.2012 litera C. Aceasta data a trecut de mult. Ce se întâmplă?
Citat
0 #19 DIANA 30-05-2016 14:24
CAND VOR FI AFISATE REZULTATELE PENTRU SATU MARE
Citat
0 #18 andreea 10-05-2016 21:39
dupa finalizarea testarii psihologice a candidatilor pentru un anume penitenciar, aproximativ cat timp dureaza pana inceperea celorlalte probe? se vor da una dupa alta imediat, sau la distanta de cateva zile ?
Citat
0 #17 Ana 04-05-2016 11:49
Citez pe Costel:
Unde sunt celelalte tabele cu cei programati la testarea psihologica pentru agenti operativi la centrul din Iasi? Sunt doar cei cu literele A, B si C.



Se completeaza incet incet cu tot cei inscrisi.
Citat
0 #16 Ana 04-05-2016 11:49
Citez pe Aniculaesei Corina Ioana:
Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns..M-am înscris pentru agent operativ- Botosani. In mod normal trebuia sa fiu pe lista candidatilor care sustin examenul la Iasi,dar nu gasesc numele meu pe acea lista desi sunt cu litera "A". Am vazut ca in paranteza scrie clar partea 1 dar totusi majoritatea sunt cu literele A...de ce nu sunt si eu?



Pentru ca sunt listele doar cu cei care concurraza pentru iasi...vor urma si cei de la celelalte penitenciare.
Citat
0 #15 Costel 28-04-2016 15:19
Unde sunt celelalte tabele cu cei programati la testarea psihologica pentru agenti operativi la centrul din Iasi? Sunt doar cei cu literele A, B si C.
Citat
-1 #14 Ciprian 28-04-2016 15:04
Centrul Iasi - lista celor testati a inceput in ordine alfabetica cu cei care candideaza pentru Penitenciarul Iasi?
Intreb pentru ca sunt candidat cu litera "A", candidez pentru Botosani si nu ma regasesc in lista cu candidati (nume cu "A") postata pentru data de 4 si 5 mai,
Citat
0 #13 Marius Pop 28-04-2016 13:31
planificarea pentru asistenti? candidez pentru asistent medical de igiena la Satu Mare.
Citat
+2 #12 Cristi 28-04-2016 09:49
Din ce am inteles eu..testarile psihologice se sustin grupat pe unitate. In momentul de fata programarile de la Iasi (de exemplu) cuprind o lista cu toti candidatii care au optat pentru un post de agent in Iasi. Gresesc? De asta nu apar candidati cu literele A,B din alte orase..ex Botosani, Vaslui... Va urma ul alt oras, cu candidatii grupat tot alfabetic probabil. Va rog sa-mi spuneti daca este corect. Multumesc !
Citat
+1 #11 Cristian Tudorache 27-04-2016 23:03
#10 Basescu - dacă ai dosarul complet nu ai de ce să-ți faci probleme în privința planificării pentru susținerea testării psihologice.
Citat
0 #10 Basescu 27-04-2016 22:50
Este posibil ca listele de la centrul de examinare Iasi sa nu fie complete?
Citat
+1 #9 Cristian Tudorache 27-04-2016 22:45
#3 Ionel - pentru gradul I, II si III de obezitate esti declarat inapt (IMC : 30 - anp.gov.ro/.../... )

#6 ana - rezultatele se transmit structurii de RU ale unității în termen de 5 zile lucrătoare de la data susținerii testării.

#8 Aniculaesei Corina Ioana - solicită detalii structurii de resurse umane a unității, să nu cumva să te confrunți cu o problemă legată de completarea dosarului de concurs.
Citat
+1 #8 Aniculaesei Corina Ioana 27-04-2016 19:09
Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns..M-am înscris pentru agent operativ- Botosani. In mod normal trebuia sa fiu pe lista candidatilor care sustin examenul la Iasi,dar nu gasesc numele meu pe acea lista desi sunt cu litera "A". Am vazut ca in paranteza scrie clar partea 1 dar totusi majoritatea sunt cu literele A...de ce nu sunt si eu?
Citat
0 #7 ana 27-04-2016 12:30
Buna ziua! Aveti idee cand incep testarile psihologice si pentru postul de ofiter asistent social? Multumesc!
Citat
+3 #6 ana 27-04-2016 12:29
Buna ziua! As dori sa stiu cand vor fi afisate rezultatele testarilor psihologice efectuate pe 25.04 ?
Citat
+1 #5 Mihaela 27-04-2016 11:01
Buna ziua cand încep testările psihologice pentru asistenți medicali??
Citat
+6 #4 Eu 27-04-2016 10:11
Buna ziua! Aveti idee cand incep testarile psihologice si pentru postul de ofiter asistent social? Multumesc!
Citat
-1 #3 Ionel 27-04-2016 09:54
Domnule Stefan Teoroc, va rog sa ma ajutati cu un raspuns la o intrebare legata de concursul pentru agent operativ. Este adevarat ca indicele de masa corporala trebuie sa fie maxim 25, acesta fiind un criteriu eliminatoriu? Si personal spre exemplificare.. 30 ani, 1.80m, 88 kg, sa inteleg ca nu ma incadrez la concurs? De la cabinetul medical al penitenciarului mi s-a transmis ca acest indice nu trebuie sa depaseasca 25. Multumesc !
Citat
0 #2 Ștefan Teoroc 27-04-2016 09:44
Se pot da in continuare. Aplicatia de pontaj a fost modificata demult si permite inserarea fractiilor de ore. Anp nu isi doreste noi instructiuni speciale in acest sens dar unitatile pot proceda cat timp programul permite iar legislatia nu interzice acordarea de invoiri pe fractii de zile.
Citat
+1 #1 eu 27-04-2016 09:34
D-le Teoroc va mai deranjez o data cu aceeasi intrebare- despre biletele de voie se mai aude ceva dinspre ANP?
Citat

Google Translate

Cauta in site

  • troublemaker 22.02.2017 09:09
    Impaciuitorule! !! :lol: Hai sa mutam "campul tactic",si sa lovim din ...

    Read more...