Sindicatul Național

al Lucrătorilor de Penitenciare

Actualizari procedura concurs - calendar testari psihologice pentru agent operativ

calendar icon 200px 141px E

 

Pe pagina ANP a fost publicat calendarul estimativ pentru etapa testarii psihologice a candidaţilor pentru posturile de agent operativ. Atentie la nota de final! Click pe imagine:

 

 

Captura de ecran din 2016.04.29 la 12.36.02

NOTA: Datele sunt estimative, fiind posibile modificari ale datei de incepere (zile in plus sau in minus fata de ziua estimata), sens in care recomandam consultarea periodica a paginii de Internet a ANP pentru a urmări planificările nominale pe măsură ce vor fi postate.

 

Comentarii  

0 #42 Ionut 16-06-2016 09:17
Pagina ANP nu se deschide. Cum aflam si eu rezultatul la testarea psihologica de pe data de 9.06.2016?
Citat
+1 #41 Carmen 13-06-2016 12:53
pagina ANP nu se deschide. ce este de facut domnilor? sau eu nu caut bine?
Citat
+1 #40 Anamaria 12-06-2016 10:19
Buna ziua, imi puteti spune va rog cand incepe testarea psihologica pt asistentii sociali? Site-ul anp este blocat. Multumesc
Citat
+1 #39 Ionutzt 03-06-2016 16:05
Stiti cumva daca se mai sustine interviul pentru cei de la Scoala de agenti, pentru ca am inteles ca cei de la academie nu l-au mai sustinut?
Citat
-1 #38 Elena 02-06-2016 08:21
SEMNAL DE ALARMA!!!

(editat) - Sesizarea a fost preluata !
Citat
0 #37 Andrei 26-05-2016 00:03
Iti multumesc, Anonim!
Citat
+1 #36 ANNNONNNIMMM 25-05-2016 17:58
ELECTROFOREZA PROTEINELOR SERICE
Citat
0 #35 Andrei 25-05-2016 13:43
Spuneti-mi si mie, va rog, cei care ati terminat fisa medicala, ce fel de ELECTROFOREZA ati facut, ca este de mai multe feluri. Eu am fisa medicala facuta de la un alt concurs si cand am sunat sa stiu daca pot s-o folosesc mi-au zis sa fac si electroforeza.. ...dar care? Va multumesc
Citat
0 #34 Cristian Tudorache 23-05-2016 15:34
#33 candidat - prima proba a coincursului (dupa finalizarea testarii psihologice) consta in interviu.
Citat
0 #33 candidat 23-05-2016 14:04
La cat timp dupa ce sunt gata testarile psihologice urmeaza urmatoarea proba,cea sportiva?
Citat
0 #32 candidat 19-05-2016 19:04
Cei de la Rahova mi-au spus ca pe data de 29mai va alea loc proba sportiva iar pe data de 1 iulie examenul scris. Este adevarat? Pe site-ul anp nu este postat nimic
Citat
+1 #31 Claudia 19-05-2016 18:57
....imi poate spune si mie dintre cei care au dat testul psiho la rahova cum e fost. ..exemplu de teste ??
Citat
0 #30 Claudia 19-05-2016 18:55
Citez pe Sunrise:
Știe cineva vreo clinica in bucuresti pentru efectuarea analizelor medicale mai ieftină?

Buna si dat restul psihologic la rahova???
Citat
-1 #29 mady 15-05-2016 12:56
....Prima probă de concurs se va desfăşura după cel puţin 45 de zile calendaristice de
la publicarea anunţului...ast a este anuntul dat pe site de domnia lor.... deci cand se vor fializa aceste examene????la toamna??
Citat
+3 #28 IrinaS 09-05-2016 12:31
Buna ziua!! pentru Jilava s au afisat rezultatele testului psihologic?? sustinut pe 05 mai? Multumesc.
Citat
-1 #27 czm 08-05-2016 14:55
Ne poate da detalii cineva care a dat testul psihologic? Cum a decurs? Putem sa ne pregatim in vreun fel?
Citat
0 #26 Cristian Tudorache 06-05-2016 10:01 Citat
-1 #25 Mihai 06-05-2016 00:31
Citez pe Bogdan:
Citez pe ana:
Buna seara!au fost afisate rezultatele pentru rahova? Agenti operativi?

N-ai vrea sa le vezi oricum :-)



Unde sau afisat rezultate?? Care ma ajuta si p mine??
Citat
+2 #24 Razvan 04-05-2016 13:51
Buna ziua!as vrea sa stiu si eu unde se face scoala,cat timp si cum sunt platiti agentii operativi pe timpul scolarizarii!
Citat
+1 #23 Bogdan 04-05-2016 08:49
Citez pe ana:
Buna seara!au fost afisate rezultatele pentru rahova? Agenti operativi?

N-ai vrea sa le vezi oricum :-)
Citat
+4 #22 B. 04-05-2016 08:19
#19 Vlad, mai exact, din 218 candidati, 47 absenti, 58 admisi si 113 respinsi ;-)
Citat
-1 #21 ana 03-05-2016 23:13
Buna seara!au fost afisate rezultatele pentru rahova? Agenti operativi?
Citat
0 #20 Cristian Tudorache 03-05-2016 22:48
Păi poate o explică cei de la Rahova. Evident că avizul testării psihologice nu se contestă !
Citat
+3 #19 Vlad 03-05-2016 22:14
Incurajatoare rezultate la Rahova, daca am numarat bine din 208 candidati, 58 admisi, vreo 45 absenti si restul respinsi.Intere sant e si faptul ca se spune in metodologie ca testul psihologic nu poate fi contestat, dar acolo la sfarsitul listei se spune ca pot fi depuse contestatii pana pe 5.05. cum se explica asta?
Citat
0 #18 Cristian Tudorache 03-05-2016 14:05
Examenul psihologic se constituie dintr-o baterie de teste calibrate pe necesitatea sistemului penitenciar, la toate nivelurile de testări. Sunt candidați care apelează la un soi de pregătire pe domeniu însă recomndarea noastră e să fiți voi înșivă. În felul ăsta nu veți constata mai târziu că e posibil să nu vi se potrivească o astfel de meserie.
Citat

Google Translate

Cauta in site

  • troublemaker 22.02.2017 09:09
    Impaciuitorule! !! :lol: Hai sa mutam "campul tactic",si sa lovim din ...

    Read more...